KAYACAN HOLDiNG

Kayacan Holding, ülkemizin ekonomisine ivme kazandırmak ve ülkemizi global arenada temsil etmek amacıyla faaliyetlerine başladı. Kayacan Holding bünyesinde; teknoloji, enerji, sağlık, e-ticaret ve perakende gibi çeşitli sektörlerde kendi sektörlerine liderlik eden şirketler faaliyet gösteriyor. Bu yeni yapı; Gençpa Teknoloji, iFocus, 5K Teknoloji, Gökada, Inepilepsy, Ficodesk, Ziv4, Hebys, Copetract, Qsoft, Prevego ve Pocket E-sim gibi markaları bünyesinde barındırıyor. Bu şirketler, her biri kendi alanında öncü çözümler ve teknolojiler sunuyor. Kayacan Holding, çeşitlilik arz eden portföyüyle sadece yerel pazarda değil, global arenada da oyuncu olmayı hedefliyor.

Bünyesindeki şirketlerin istikrarlı büyümesiyle bulundukları sektörlerde fark yarattıklarını vurgulayan Kayacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ulaş Kayacan, stratejilerini şöyle anlattı:

“Daha verimli çözümler sunmak ve yeni fikirlere can vermek amacıyla yeniden yapılandık. Misyonumuz, dünya genelinde güvenilir, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunarak müşterilerimize, çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve toplumumuza sosyal sorumluluk bilinciyle hizmet etmek. Bu hizmetlerimiz doğrultusunda Kayacan Holding olarak yüzde 100 büyüme sağlayarak geçen yıl 1 milyar TL’nin üzerinde olan ciromuzu 2 milyar TL’ye yükseltmeyi hedefliyoruz. 2030 yılında ise 10 milyar TL ciroya ulaşmayı planlıyoruz. Hedeflerimize ulaşma yolunda ABD, Avrupa, Brezilya, Çin ve Hindistan pazarları için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Türkiye ekonomisine katkı odaklı lokalde ve globalde gerçekleşen ticari faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Tüm bunların yanı sıra yüzde 65’i kadın çalışandan oluşan holding yapımızı güçlendirmek için de istihdamımızı yıl sonuna kadar yüzde 40 artıracağız. Kayacan Holding olarak yapay zeka, blockchain ve yüksek teknoloji alanlarında faaliyet gösteren girişimlere odaklanarak, sadece finansal destek sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kapsamlı bir rehberlik de sağlıyoruz. Inepilepsy, Keyzersoft ve Hebys gibi girişimlerimizle, sağlık, finans ve medya sektörlerinde önemli yatırımlar yapıyoruz. Bu girişimler, inovasyonun sınırlarını zorlayarak, sektörel liderlik ve sürdürülebilir büyüme hedeflerimize katkıda bulunuyor. 2030 yılına kadar 100 girişime 10 milyon dolar yatırım yapmayı hedefliyoruz.”

KAYNAK: https://www.bthaber.com/gencpa-teknoloji-ve-istirakleri-kayacan-holding-catisi-altinda-bulustu/

Kayacan Holding