KAYACAN HOLDiNG

Kilometre Taşları

2024
Kayacan Ventures
Kayacan Ventures

Kayacan Ventures, yapay zeka, blockchain ve yüksek teknoloji alanlarında faaliyet gösteren girişimlere odaklanarak, onlara finansal desteğin ötesinde kapsamlı bir rehberlik sunar.

2023
Kayacan Holding
Kayacan Holding

Çağımızın gelişmekte olan teknolojileriyle dönüşen faaliyet alanlarımızda, ihtiyaçlara daha verimli çözümler sunabilmek ve yeni fikirlere can vermek için Kayacan Holding olarak yeniden yapılandık.

Köklü şirketlerimizin gelecek vizyonu ve heyecan verici adımlar attığımız girişim ve yatırımlarımızla, birlikte tüm faaliyetlerimize Kayacan Holding bayrağı altında devam edeceğiz.

2022
Keyzersoft
Keyzersoft

Blockchain tabanlı çözümler üreten Keyzersoft ile yepyeni bir maceraya başladık.

2020
Inepilepsy
Inepilepsy

Epilepsi Nöbet Algılama ve Takip Yazılımı!  Yapay Zeka Destekli Epilepsi Nöbet Algılama Takip Programı

2017
iFocus
iFocus

iFocus Teknoloji A.Ş. yenilikçi teknolojilere odaklanan, öncelikle IoT ve yakın gelecekteki IoE alanında ürün, çözüm ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyet gösterecek bir teknoloji çözüm ortağıdır.

2013
5K Teknoloji
5K Teknoloji

5K Teknoloji Hizmetleri A.Ş. yapısında barındırdığı e-ticaret, pazaryeri, e-iş modelleriyle; online iş süreçlerinin tek platformda yönetildiği ve bu platformlara uygulama geliştirici teknoloji çözüm ortağıdır.

2010
Gökada
Gökada

Gökada İletişim A.Ş. perakende satış hizmetleri sunmaktadır. Merkezi Şişli’de yer alan Gökada, 16 yıldır aktif olarak faaliyet göstermektedir.

2002
Gençpa Teknoloji
Gençpa Teknoloji

Gençpa Teknoloji Hiz. ve İletişim Tic. A.Ş., iş ortaklarına ve bayilerine sağladığı zengin ve yenilikçi ürün portföyü ile 2002 senesinden beri telekomünikasyon alanında toptan ve perakende satış hizmetlerini sürdürmektedir.